Mūsų komanda

Isabella Bouaziz

Viktorija

Kūrėja - @ThornBird

Aš šio forumo įkūrėja. Esu draugiška, nesikandžioju ir nepasididžiuoju pagelbėti, jei kam iškyla problemos ar neaiškumai. Stengiuosi visada atsižvelgti ne tik į savo, bet ir kolegų, kitų narių pageidavimus bei kritiką. Būtent to tikiuosi ir iš jūsų - nebijoti drąsiai reikšti ne tik pagyrimus, bet ir pasiūlymus, pastabas, nes tik visi kartu galim pasiekti geriausius rezultatus, kad kaskart čia sugrįžus aplankytų nostalgija ir veidą nušviestų šypsena.

Andera Karam

Kornelija

Administratorė - @paskolinkbucki

Esu viena iš forumo administratorių bei kūrėjos padėjėjų. Tiesa, man tai visiškai nauja patirtis - dar nesu buvusi jokios svetainės administratore. Galbūt būtent dėl šios priežasties dar labiau stengiuosi bei pati stumiu save į priekį, kad šiame forume mums visiems būtų smagu, gera bei šilta ir visuomet norėtųsi vėl sugrįžti.
Į mane galite kreiptis iškilus menkiausiam neaiškumui, nei vienam neatsuksiu nugaros bei kantriai paaiškinsiu ar padėsiu. Šioje svetainėje prisidedu prie įvaizdžio kūrimo, grafinės pusės, forumų kūrimo bei kitų dalykėlių. Jei reikia rango, sukurti namų grupę ar padaryti kokią nors atributiką - nesidrovėdamas gali kreiptis į mane!

Isadora Malek

Goda

Administratorė - @SONRISA

Ciao ! esu viena iš forumo administratorių bei įkūrėjos padėjėjų. Tiesa, man tai nesvetimas dalykas. Ir tai tikrai ne pirmas kartas, kai esu kokio nors kaip šis forumas, projekto administratorė. Taigi stengiuosi šiame forume prižiūrėti tvarką ir atsakyti į jūsų klausimus. Taip pat nenuvilti įkūrėjos ir jai visokeriopai padėti kiek tik jėgos leis.
Tad labai džiaugiuosi bent kiek prisidėjus prie šio forumo ir tapus maža jo dalimi.
Į mane galite kreiptis iškilus įvairiais klausimais, visiems pasistengsiu padėti kaip galėdama greičiau. Šiame forume prisidėsiu ir iš grafinės pusės, forumų kūrimo bei kitų dalykėlių. Tad jei reikia ikonos ar dar ko, drąsiai kreipkis į mane.

Chiara Malek

Ieva

Administratorė - @Ievushkinas

Sveiki, esu Ieva, viena iš šio forumo administratorių. Visada maniau, jog posakis ''kokia valdžia - tokia valstybė'' yra teisingas ir tai galėčiau pritaikyti ir forumams. Juk jeigu valdžia stengiasi dėl savo narių ir sukuria jaukią aplinką, iškart maloniau ten būti, tiesa? :) Ir nors administravimo patirtis yra man gan nauja, tikiu, jog visų bendras įdirbis yra sėkmės garantas be jokių išimčių. :))