Bazaras

Ieškoma meilė ir ne tik.

Paskelbta Jace Herondale kategorijoje Skelbimai 11 Bir 2017, 17:26

Princas ant balto žirgo ieško merginos. nesvarbu,kas tu princesė ar paprasta mergina. Tačiau jei esi pasiryžusi išgelbėti princą nuo vestuvių per prievartą ,būti jo lepinama. Princas nepaprastas yra puikus gydytojas ir sosto įpėdinis.
Veidas ,kaip ir tai,kas esi ,nėra svarbu.

Jei nori intrigų nepamaišytų ir mergina ,kuri yra pažadėta princui nuo vaikystės. tai turėtų būti princesė. vardas ir veidas nesvarbu.

taipogi džiaugčiausi,jei atsirastų seserų ar broliu ;)People from past

Paskelbta Saarah Grace Yashar kategorijoje Skelbimai 04 Bir 2017, 19:06
AUKCIONAS jau ateinantį penktadienį!

Paskelbta Eleftheria Belouakes kategorijoje Naujienos 27 Geg 2017, 18:57

Mrehba, tautiečiai,

kīf halek? Kaip žinote, Maroko sostinė rengia nepamirštamą ir užburiantį, daug dėmesio sulaukiantį kasmetinį paramos vakarą. Kiekvienam mūsų būtų garbė prisidėti prie kaupiamų lėšų, kurios šįmet bus panaudotos beglobiams vaikams, nors kaip nors nudžiuginti, padovanoti naujų žaisliukų, rūbelių ir priemonių mokyklai, todėl kviečiu visus nebūti abejingais ir sudalyvauti ten rengiamame aukcione bei įsigyti naudingų ir retų antikvarinių, kolekcinių ir kitokių gėrybių.

Taip pat, jei turite tokių daiktų, kurie tik geria dulkes jūsų namuose, galite rašytis žemiau ir dovanoti juos aukcionui. Jūsų vardas bus garbingai įrašytas į VIP svečių sąrašą.

Informacija bus papildyta vėliau. Aukciono daiktų sąrašas bus paskelbtas per renginį.

Jūsų taip pat lauks nemokama vakarienė, užkandžiai, gėrimai, gera muzika bei šokiai. Gražiausio kostiumo ir suknelės nugalėtojai bus apdovanoti.

Dress code: Morocco traditional clothes.
Vieta: Bahia Palace (Marakešas)
Laikas: penktadienio vakaras (birželio 2 d.)

Lauksime Jūsų atvykstant!Family

Paskelbta Svečias kategorijoje Skelbimai 24 Geg 2017, 15:19

ϟ Family is not an important thing, it’s everything
situacija: Mazini šeima yra kilusi iš Kasablankos. Visuomenėje labai kažkuo wow nepasižymi - tėvas - mokytojas, mama - gamina papuošalus, na o vaikai, tiesiog padeda, dar kartu, siekdami savo svajonių. Visa šeima labai puikiai sutaria, myli ir saugo vienas kitą nuo bet ko.
Hadiya Nour Mazini // 22m // Pilietė // FC nesvarbus
Chadi Isaac Mazini // 25m // Pilietis// FC nesvarbus
Rayan Alan Mazini // 30m // Pilietis// FC nesvarbus